Szövetkezetünk a Kopácsi Halásznapokon / Zadrugari na Ribarskim danima u Kopačevu

Iskolánk szorgalmas szövetkezeti tagjai a kedvezőtlen időjárás ellenére részt vettek a szeptember 13. és 15. között zajló horgásznapokon, amely ma már széles körben ismert rendezvény. A szövetkezet standján az elmúlt tanévben készült diákmunkákat láthatták a régió különböző pontjairól érkező látogatók. Az ékszerek, pénztárcák, táskák, képek és egyéb dísztárgyak mellett büszkén árultuk az iskola magaságyásaiban termesztett  natúr teákat is. Sok látogató vett és vitt magával mágnest emlékként a jeles eseményről és kis szövetkezetünkről.

Külön örömünkre szolgál, hogy volt diákjaink szívesen jönnek szövetkezetünk standjához és segítenek az eladásban!

Unatoč nepovoljnim vremenskim prilikama, vrijedni zadrugari naše škole sudjelovali su na Ribarskim danima – nadaleko poznatoj manifestaciji u Kopačevu, koja se održala od 13. do 15. rujna.

Na štandu zadruge izložili su učeničke radove koji su nastali tijekom prošle školske godine. Posjetitelji iz različitih krajeva regije imali su priliku vidjeti rukotvorine naših učenika. Osim nakita, novčanika, torbi, slika i drugih dekorativnih predmeta, ponosno su izložili i domaće prirodne čajeve uzgojene u školskim povišenim gredicama, a mnogi posjetitelji sa sobom su ponijeli prigodni magnet kao uspomenu na veliku manifestaciju i našu malu zadrugu.

Posebno nas veseli činjenica da na štand naše zadruge rado dolaze naši bivši učenici koji pomažu u prodaji!

objavio: Dragana Božić   datum: 17. 9. 2024.

« Rujan 2024 »