Elbúcsúztak a negyedikesek és a nyolcadikosok / Ispraćaj učenika četvrtih i osmih razreda

Az utolsó tanítási napok meghatók voltak a negyedikesek és nyolcadikosok számára, akik ünnepélyes műsor keretében búcsúztak az iskolától, tanáraiktól és diáktársaiktól.

A nyolcadikosok hagyományos ballagását Újbezdánban június 20-án, Vörösmarton pedig másnap, június 21-én tartottuk. Az érzelmekkel teli eseményekhez boldog mosolyok, dalok, fiatalos optimizmus és vidámság társult. Osztályukat kísérték az osztályfőnökök, Ivana Ivanišić, Jelena Kudeljnjak és Bojan Žigić. Beszédükben sok jó tanáccsal ellátva, tréfás megjegyzésekkel fűszerezve és sok szerencsét kívánva búcsúztatták a végzősöket. Az ünnepi program után az egyik szülő, Fica János jóvoltából lovaskocsikázással indultak volt diákjaink az új kalandok felé. A kocsikázást kipróbálhatta a többi diák és a tanárok is, ami bizonyára felejthetetlen élmény lesz számukra.  Köszönjük a különleges sétát!

Érzékeny búcsút vettek a sepsei és a csúzai osztályfőnökök is, Dobó Klára és Kovács Kriszta a felső osztályokba lépő, jövőre már másik épületet látogató tanítványaiktól.

A negyedikeseknek sok sikert a felsőben, a nyolcadikosoknak sok szerencsét további útjukon! Induljatok kis lépésekkel, bátran a nagyvilágba!

Posljednji dani nastavne godine bili su vrlo emotivni za učenike četvrtih i osmih razreda koji su se svečanim programom oprostili od svojih učitelja, prijatelja i škole.

Tradicionalni ispraćaj učenika osmih razreda održan je 20. lipnja u PŠ Novi Bezdan, a  dan kasnije, 21. lipnja u MŠ Zmajevac. Oba ispraćaja bila su vrlo emotivna, ispunjena veselim osmjesima, pjesmom, mladenačkim optimizmom i radošću. Svoje osmaše ispratili su razrednici Ivana Ivanišić, Jelena Kudeljnjak i Bojan Žigić te im, uz pokoji  mudri savjet, poželjeli sreću u novom životnom poglavlju. Osmaši su se zahvalili svojim razrednicima, učiteljima, pedagoginji i ravnateljici na svemu što su tijekom proteklih godina činili za njih. Nakon svečanog programa u MŠ Zmajevac, osmaši su svoju osnovnoškolsku pustolovinu završili vožnjom u kočiji po selu koju je pripremio g. Janoš Fica, tata jedne osmašice. Osim osmaša, ovo nezaboravno iskustvo mogli su isprobati i ostali učenici i učitelji. Zahvaljujemo g. Fici što je ovom vožnjom učinio svečanost još posebnijom!

Vrlo emotivno bilo je 20. lipnja u PŠ Kotlina i PŠ Suza jer su se učenici četvrtih razreda opraštali od svojih učitelja, prijatelja i škole. Svoje učenike ispratili su učitelji Klára Dobó  i Kriszta Kovács.

Dragim četvrtašima želimo puno uspjeha u predmetnoj nastavi, a osmašima svu sreću na  novom životnom putu! Krenite hrabro, malim koracima u veliki svijet!

objavio: Dragana Božić   datum: 25. 6. 2024.

« Listopad 2024 »