A tanév első napja

A tanév első napján újra találkoztunk a csúzai tagozati iskolában és szeretettel üdvözöltünk minden tanulót.

Szavaltunk, énekeltünk, színdaraboztunk és arról beszélgettünk, hogy milyen tevékenységeket végeznek a tanulók az iskolában. Miért szeretik az iskolát és mit szeretnek legjobban csinálni az iskolában.

Már az első napon megtanultuk, hogy egyenként egy – egy dallam vagyunk, de közösen éneket képezünk. Ezt a Ha jó a kedved című dallal be is mutattuk.

A játék és a tánc mellett színes vonatot készítettünk, mely halad az újabb iskolai kalandok felí. Minden tanuló lerajzolta magát és kiválosztott egy jelképes vagont és ígéretet tett, hogy képességeihez mérten igyekezni fog az új tanévben.

Prvi danu u školi

U PŠ Suza ponovno smo se sastali i poželjeli srdačnu dobrodošlicu svim učenicima.

Glumili smo, recitirali i razgovarali o tome što se sve u školi radi. Što najviše vole raditi? Zašto vole školu?

Već prvi dan naučili smo kako je svatko  od nas jedna nota, ali da  zajedno činimo pjesmu. To smo potvrdili pjevanjem pjesme Kad si sretan.

Uz igru i ples dogovorili smo se da smo vlak koji ide prema naprijed u nove školske pustolovine. Svatko je nacrtao sebe, odabrao vagon koji želi biti i obećao da će se truditi najvišeeee što može.

Sretno nam svima!

objavio: SUZANA DEAK NIKOLIĆ   datum: 5. 9. 2018.

« Travanj 2024 »