Egyesületi Nyílt Napok 2024 / Dani otvorenih vrata udruga 2024.

Az idén június 6-8. között tartandó Egyesületi Nyílt Napok alkalmából iskolánk folyosóján a furnérlemezekből, megyei és országos versenyeken - Modellezők Ligája és Ifjú technikusok - Akerman Dániel technikatanár úr irányítása alatt készült tanulói munkákat állítottuk ki. Olyan mágnesek is a kiállítás részei, amelyeket a Kreatív csoport tagjai alkottak Balog Berta rajztanárnő és Andócsi-Tar Melinda könyvtárosnő segítségével. Ezeken kívül a tanulók flexibilis dinoszaurusz 3D nyomtatását is megnézhették.

Június 7-én az alsósok Vörösmarton, Csúzán és Sepsén a furnérlemezek kivágott darabjaiból törpéket készítettek, az újbezdániak pedig június 13-án fogják ugyanazt csinálni az integrált napon.  A foglalkozásokon összesen 45 tanuló vesz részt.

Povodom Dana otvorenih vrata udruga, koji se obilježavaju od 6. do 8. lipnja, u školskome holu OŠ Zmajevac izložili smo radove od šperploče koje su izradili naši učenici koji su sudjelovali na županijskom i državnom natjecanju Modelarske lige te županijskom natjecanju Mladih tehničara.

Svi izloženi radovi nastali su pod mentorstvom učitelja Tehničke kulture Danijela Akermana. Izloženi su i magneti koje su izradili učenici na Kreativnoj skupini s učiteljicom Likovne kulture Bertom Balog te knjižničarkom Melindom Andόcsi-Tar. Osim izloženih radova učenici su imali priliku vidjeti ispis fleksibilnog dinosaura na 3D printeru.

Svi učenici razredne nastave 7. lipnja u MŠ Zmajevac te PŠ Suza i PŠ Kotlina od izrezanih dijelova šperploče sastavljali su patuljke, a učenici PŠ Novi Bezdan to će učiniti 13. lipnja na integriranom danu. Na radionicama je sudjelovalo ukupno 45 učenika.

objavio: Dragana Božić   datum: 7. 6. 2024.

« Listopad 2024 »