Június 11-én, csütörtökön iskolanapot tartottunk. Az esős idő miatt a tervezett szabadtéri összejövetelt egy hangulatos beltéri összejövetelre váltottuk át. A körzeti iskolák tanulói is eljöttek Vörösmartra. Minden diák sok játékkal és nevetéssel teli napot töltött együtt.
A találkozó segítette a diákok szocializálódását, jobban megismerkedhettek egymással. A különféle társasjátékok ösztönözték az együttműködést, a kommunikációt és a baráti kapcsolatok kialakulását. A vidám és nyugodt légkörben a diákok versenyszellemet, kreativitást és kölcsönös tiszteletet mutattak.
Bár az eső megakadályozta, hogy a tervek szerint a szabadban töltsük az időt, az iskolai összejövetel ugyanolyan sikeres és szórakoztató volt. Az örömteli nap végén a diákok szép emlékekkel és új barátságokkal térhettek haza.
U četvrtak 11. lipnja obilježili smo Dan škole. Zbog kišnog vremena planirano druženje u prirodi zamijenili smo ugonim druženjem u školi. Učenici područnih škola posjetili su matičnu školu. Svi učenici zajedno su proveli dan ispunjen igrom i smijehom.
Tijekom susreta učenici su se družili, upoznavali i sudjelovali u različitim društvenim igrama koje su poticale suradnju, komunikaciju i razvijanje prijateljskih odnosa. U vedrom i opuštenom ozračju učenici su pokazali natjecateljski duh, kreativnost i međusobno uvažavanje.
Iako nas je kiša spriječila u planiranom boravku na otvorenom, zajedničko druženje u školi bilo je jednako uspješno i zabavno. Dan je protekao u veselju, a učenici su kućama ponijeli lijepe uspomene i nova prijateljstva.