Európai szintű elismerés / Europske oznake za kvalitetu

„A tanulás nem csupán egy érdemjegy vagy egy diploma megszerzésére, nem egy teszteredmény elérésére irányul. A tanulás az öröm, a szenvedély, a tökéletesség keresése egy életen át…“

Ezt bizonyították munkájukkal a Vörösmarti Általános Iskola horvát tagozatának 1.-4. osztályos tanulói és tanítójuk, akivel együtt kutattak új ismeretek után, és számos eTwinning projektben vettek részt. Nemzeti Minősített eTwinning projekt cím elnyerésével jutalmazták őket munkájukért, a következő projektekben való sikeres részvételért:

Séta évszakokon át, Karácsonyi képeslapcsere 2018 és Harisnyás Pipi bejárja Horvátországot, amely utóbbinak egyben a társszerzője is volt Žaklina Kvesić, a vörösmarti iskola tanítónője.

A cím elnyerése bizonyítja, hogy a tanulók és Žaklina Kvesić tanítónő munkája európai szinten elismert teljesítmény, és hogy a Vörösmarti Általános Iskola Európa legérdekesebb oktatási közösségének, azaz az eTwinning iskolák közösségének legsikeresebb tagjai közé tartozik.

"Učenje nije ocjena, rezultat testa ili diploma. Učenje je doživotna potraga za radošću, strašću i izvrsnosti..."

To su svojim radom dokazali  učenici 1.-4. HO razreda OŠ Zmajevac i njihova učiteljica s kojom su bili u potrazi za novim znanjima te su radili na mnogim eTwinning projektima. Za svoj rad nagrađeni su europskim oznakama za kvalitetu rada na projektima: Šetnja kroz godišnja doba, Christmascardsexchange 2018 i Pipi Duga Čarapa otkriva Hrvatsku. Učiteljica Žaklina Kvesić suautorica je nagrađenog projekta  Pipi Duga Čarapa otkriva Hrvatsku. Ova oznaka kvalitete je potvrda da je rad naših učenika i učiteljice Žakline Kvesići  priznat na najvišoj europskoj razini te da se OŠ Zmajevac nalazi u društvu najuspješnijih eTwinning škola.

objavio: ŽAKLINA KVESIĆ   datum: 4. 11. 2019.