Technika napok Pélmonostoron / Dani tehničke kulture u Belom Manastiru

A pélmonostori Szabadság téren május 20-án a XVII. Technika napok megtartására került sor, amelyen iskolánk tanulói Dragan Božić horváttanárnő kíséretében vettek részt. Itt gyűlnek össze a lelkes érdeklődők, műkedvelők, befektetők, szakemberek, hogy a kreativitás, tudás és műszaki vívmányok gyakorlati eredményeiben gyönyörködjenek. A baranyai iskolák diákjai bemutatták alkotásaikat, amelyekkel sikereket értek el a modellezők ligája megyei és országos versenyein. A mi standunkon helyet kaptak a diákszövetkezet legújabb kézműves munkái is.

Dana 20. svibnja na Trgu slobode u Belom Manastiru održani su XVII. Dani tehničke kulture, manifestacija na kojoj su sudjelovali i naši učenici s učiteljicom Hrvatskog jezika Draganom Božić.

Ovaj događaj okuplja entuzijaste, inovatore, stručnjake i sve zaljubljenike u tehniku kako bi obilježili kreativnost, znanje i tehnički napredak. Učenici iz baranjskih škola prezentirali su svoje radove, a naši učenici pohvalili su se brojnim radovima kojima su ostvarili iznimne rezultate na županijskim i državnim natjecanjima Modelarske lige. Osim toga, izložili su i najnovije rukotvorine zadrugara.

objavio: Dragana Božić   datum: 22. 5. 2023.