Vörösmarti diákok a Modellezők Ligájának országos versenyén / Naši učenici na državnom natjecanju Modelarske lige

Szécsényi Imre és Kolar József Benjamin megint bebizonyították, hogy igazán profik a modellezésben. A megyei versenyen elért 2. helyezés után a Modellezők Ligájának országos fordulóján az előkelő 7. helyet szerezték meg Akerman Dániel tanár úr felkészítésével. A verseny helyszíne Stubičke Toplice volt, ahol a mellékelt képen látható játékot kellett elkészíteniük.  Tanulóinkat az igazgatónő, Kollár Kinga kísérte el.

A Modellezők Ligája a 2012/2013. tanévben indult a műszaki ismeretek, motorikus, kreatív készségek, az innovációs képességek és a csoportban való együttműködés fejlesztésére.

Gratulálunk a diákoknak és tanáruknak! Büszkék vagyunk rájuk!

Učenici 7. a razreda Imre Sečenji i Jozséf Benjámin Kolar još jednom su dokazali da su pravi profesionalci u izradi tehničkih tvorevina.

Nakon osvojenog 2. mjesta na županijskoj razini natjecanja Modelarske lige,  učenici su zauzeli odlično 7. mjesto na državnom natjecanju, pod mentorstvom učitelja Tehničke kulture Danijela Akermana. Natjecanje je održano 27. svibnja u Stubičkim Toplicama, a zadatak je bio izraditi tvorevinu od šperploče prikazanu na fotografiji. Naši učenici  sudjelovali su u pratnji ravnateljice Kinge Kolar.

Modelarska Liga pokrenuta je početkom školske godine 2012./2013. s ciljem poticanja učenika za izvannastavno stjecanje i razvoj tehničkih znanja i vještina, motorike, kreativnosti, inovativnosti i timskoga rada.

Čestitamo učenicima i mentoru na izvrsnom rezultatu! Ponosni smo na vas!

objavio: Dragana Božić   datum: 31. 5. 2023.