A szövetkezeti tagok zsúrja / Domjenak zadrugara

Június 16-án, pénteken a szövetkezeti tagok számára tartottak fogadást a vörösmarti iskolában. Az egyik tanteremben összegyűltek a szövetkezeti foglalkozásokat szorgalmasan látogató diákok.

A szövetkezet elnökének rövid beszédét követően Szécsényi Imre és Kolár József Benjámin számára technikatanáruk, Akerman Dániel ajándékot adott át a Modellezők Ligájának fordulóin elért kiváló teljesítményekért és a szövetkezeti lelkes munkáért.

A szövetkezeti tagok pizzával, tortával és üdítőkkel ünnepelték meg a szövetkezet újabb munkaévének lezárását abban bízva, hogy szorgalmukat a jövő tanévben is siker koronázza.

U petak 16. lipnja održan je tradicionalni domjenak zadrugara na kojemu su se okupili svi učenici koji su marljivo pohađali izvannastavne aktivnosti unutar učeničke zadruge.

Nakon kratkog uvodnog govora voditeljice zadruge, učenici Imre Sečenji i Jozséf Benjámin Kolar dobili su prigodne poklone koje im je uručio učitelj Tehničke kulture Danijel Akerman zbog izvrsnih rezultata koje su postigli na svim natjecanjima Modelarske lige, ali i zato što su bili najaktivniji učenici u zadruzi.

Svi učenici počastili su se pizzom i sokovima te se zasladili finom tortom. Druženje je završeno u nadi da će učenici i nagodinu biti tako vrijedni i aktivni!

objavio: Dragana Božić   datum: 22. 6. 2023.