Iskolanap / Dan škole

Június 19-én, hétfőn a rövidített 6 tanóra után kezdődött az iskolanap, amelyet idén sportprogramokkal ünnepeltünk meg Vörösmarton és Újbezdánban. Vörösmartra eljöttek a sepsei és a csúzai diákok is. A négy különböző ponton végzett sportjátékokat a nyolcadikosok és a tanárok közötti kézilabda-mérkőzés követte. Ez alkalommal a tanárok csapata győzött. A napot kellemes barátkozással folytattuk, majd egy finom ebéddel, gulyással és fagylalttal zártuk.

Bárcsak több ilyen laza napunk lenne!

Nakon šest skraćenih sati, za sve učenike naše škole organiziran je sportski dan kojim je obilježen ovogodišnji Dan škole. Sportski dan održan je 19. lipnja u OŠ Zmajevac te PŠ Novi Bezdan. Matičnu školu u Zmajevcu posjetili su učenici i učitelji iz PŠ Kotlina te PŠ Suza.

Nakon različitih sportskih igara koje su učenici igrali na četiri punkta, održana je tradicionalna rukometna utakmica između osmaša i učitelja. Ovaj puta pobjedu su odnijeli učitelji. Aktivno prijepodne završeno je ugodnim druženjem. Učenici i učitelji okrijepili su se  finim gulašem te počastili sladoledom, nakon čega je uslijedio zasluženi poslijepodnevni odmor.

Bilo bi lijepo kad bi bilo više takvih dana!

objavio: Dragana Božić   datum: 24. 6. 2023.