Egy felejthetetlen pécsi nap a Mecsextrém parkban / Nezaboravan dan u Mecsextrém parku u Pečuhu

Egy szép októberi napon a Vörösmarti Ált. Iskola diákjai és dolgozói ellátogattak a Mecsextrém adrenalin parkba, Pécsre. Ezzel a kirándulással megünnepeltük a júniusi (tavalyi tanévi) iskolanapot is, amelyre akkor a rossz idő miatt nem kerülhetett sor.

Mindnyájan kitűnő és mozgalmas napot tölthettünk a természetben, és kipróbálhattuk számos adrenalin növelő módját a szórakozásnak. A közös reggeli után az egyes osztályok az osztályfőnökükkel tetszés szerinti sorrendben választhattak aktivitást a parkban. Akár ügyesebben, akár ügyetlenebbül használtuk a szórakoztató eszközöket, mindenképpen csodálatosan éreztük magunkat. Legközkedveltebb a hegyi bobozás volt, amelynek során a félelem és a nevetés egy időben jelent meg az arcokon. A finom ebéd közös elfogyasztása után fájó szívvel, kissé fáradtan, de sok élménnyel telve indultunk haza.

Ezt a felejthetetlen napot egy magyar vállalkozó fizette számunkra, amelyért fogadja hálás köszönetünket.

A szavaknál is többet mondó képeket megnézheted itt.

Lijepo vrijeme početkom listopada učenici i djelatnici OŠ Zmajevac iskoristili su kako bi posjetili Mecsextrém – adrenalinski park u Pečuhu. Ovim posjetom proslavljen je planirani lipanjski /prošlogodišnji Dan škole, čija je obilježavanje odgođeno zbog nepovoljnih vremenski prilika.

Učenici i učitelji proveli su aktivan dan u prirodi, a imali su priliku istražiti različite oblike adrenalinske zabave. Nakon zajedničkog doručka, svatko je za sebe, uz svoje učitelje, pronašao aktivnost u kojoj je uživao. Neki su bili spretniji, neki malo manje, ali svi su se dobro zabavili. Najveće oduševljenje bila je vožnja „planinskim bobom“ koja je, osim straha, na svim licima izmamila i velik osmijeh. Nakon dobre zabave, druženja i ručka, kući su krenuli umorni i puni dojmova.

Nezaboravan dan pun adrenalina učenicima i djelatnicima Škole omogućio je jedan poduzetnik iz Mađarske kojemu se ovim putem zahvaljujemo!

Slike, koje govore više od tisuću riječi, možete pogledati ovdje.

objavio: Dragana Božić   datum: 20. 10. 2023.